Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen 106

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 29.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hvordan kan dere markere "problem løst" når det fremdeles ikke lyser i Utsiktsvegen, Bregnevegen mm.?
    Utsiktsvegen 106
  • Svar:

Se alle