Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 29.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ser at min siste melding er grønnmerket , altså løst. Feilen er ikke utbedret pr. Kl. 07.00 den 29 november. Det er fortsatt like mørkt. Den bør vel være gulmerket inntil kablen er skiftet og lyset virker.
    Bregnevegen
  • Svar:

Se alle