Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudvegen 9

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 28.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lampe mellom Thorsrudvegen 9 og 11 virker ikke
    Thorsrudvegen 9
  • Svar:

Se alle