Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hele Blomstervegen er mørkelagt 3. dagen på rad.
    Blomstervegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Utbedring skal være foretatt og veglys skal være i orden pr. 01.12.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle