Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Verken gatelys eller brøyta veg
    Bregnevegen
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi er lei oss for at vegen ikke var brøytet når du brukte den. Vegen ble brøytet etter hvert. Den ble også strødd. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle