Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle bæreiavegen 17a

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyktene er fjernet i Gamle Bæreiavegen. Er et noen tidsplan på når de kommer på plass igjen?
    Gamle bæreiavegen 17a
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Det har det tatt sin tid å få på plass de nye armaturene i Gamle Bæreiavegen. Men nå er de montert og de skal lyse fra og med 12.12.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle