Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ja, så var det mørkt i gatelyset utenfor Løkkegata 24 igjen. Håper det blir fikset snarest.
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er sendt til Laje entreprenør. Vi håper at det kan ordnes så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle