Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løvetannvegen 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ingen gatelys i utsikts veien, konalveien, el øvre del av lia
    Løvetannvegen 2
  • Svar: Hei Beklageligvis er det blitt mørkt veglys i Lia igjen. Laje har foretatt feilsøking. Det er funnet feil på en EX-kabel i Utsiktsvegen, denne må skiftes. Det er meningen å få skiftet denne kabelen i ettermiddag, 28.11.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle