Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Østre Solørveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ingen gatelys fra Felleskjøpet og bort til Hov
    Østre Solørveg
  • Svar: Hei Østre Solørveg på nevnte strekning er E-16 og RV2. Statens vegvesen har ansvar for veglyset her. melding er videreformidlet til Statens vegvesen. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle