Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiavegen 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset i øvre del av Gamle Bæreiavegen er stadig mørkt. Fint om dette kan fikses i disse mørketider!
    Gamle Bæreiavegen 20
  • Svar: Hei Melding er sendt til Laje entreprenør. Vi håper at det kan ordnes så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle