Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bygningsgutua

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Blir det strødd noe på små veia som Bygningsgutua / sagaveien på Austmarka i dag, er såpeglatt og tørr nesten ikke gå ut. Å er en dårlig til beins er det ikke mye moro å ramle på glatta.
    Bygningsgutua
  • Svar: Hei og takk for din henvendelse! Beklager seint svar, men din henvendelse ble registrert på vann/avløp og ble forglemt. Nå er dette en stund siden og vi håper forholdene er bedre, men vi hører gjerne fra deg om dette er et vedvarende problem. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle