Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudvegen 1, 2211 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys virker ikke
    Thorsrudvegen 1, 2211 Kongsvinger
  • Svar: Hei Det er foretatt feilsøking. Det er nå funnet en jordfeil på en kabel som mater strøm til anlegget. Dette er i Torsrudvegen inn mot Rastaparken. Det må graves opp og vi håper å få gjort dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle