Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Georg Stangsgt.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det mangler lys i hele Georg Stangs gate, Løkkegata og Storgata.
    Georg Stangsgt.
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi beklager at det har tatt tid før utbedring har kunnet bli utført. Utbedring er foretatt og veglys skal være utbedret 15.11.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle