Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fra Kongevegen, Sidevegen over gangbrua og til Holthallen.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det er fortsatt ikke gatelys fra Kongevegen, Sidevegen og over gangbrua til Holthallen. Mange som går her, håper det snart blir fikset.
    Fra Kongevegen, Sidevegen over gangbrua og til Holthallen.
  • Svar: Hei Vi beklager at lyset på GS-vegen og del av Sidevegen har vært mørkt en god stund. Det er foretatt feilsøking. Det er nå funnet en jordfeil på en kabel som mater strøm til anlegget. Dette er i Torsrudvegen inn mot Rastaparken. Det må graves opp og vi håper å få gjort dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle