Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: gatelys ledning på bakken
    Løkkegata 20
  • Svar: Hei Dette er videreformidlet til Laje entreprenør AS. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle