Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brøderudvegen 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys pære virker ikke. Svak belysning ellers mellom nr 17 og 21.
    Brøderudvegen 17
  • Svar: Hei Alle innkomne meldinger om mørkt veglys fra Fiks nabolaget mitt blir videreformidlet til Laje entreprenør AS. Utbedringsrunde er startet opp i dag, mandag 13.11.17. Større områder som er mørke blir tatt først. Om veglys kommer på er avhengig av at det ikke er noen større feil, slik at f. eks.oppgraving må foretas. Utbedring blir tatt fortløpende i uke 46 og uke 47. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle