Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Duevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset som tilhører Kongsvinger Kommune, og står plassert på gangvegen mellom parkeringen til Vennersberg skole/barnehage og barnehagen er ødelagt. Det står utafor barnehagens gjerde og er ikke barnehagens ansvar.
    Duevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Enhet for Kommunale Eiendommer. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle