Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Smørbukkvegen 13

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Smørbukkvegen: Mørke gatelys. Vært i mange måneder. Askeladdvegen: Mørke gatelys. Flere nesten-ulykker med gående pga veldig mørkt område.
    Smørbukkvegen 13
  • Svar: Hei Alle innkomne meldinger om mørkt veglys fra Fiks nabolaget mitt blir videreformidlet til Laje entreprenør AS. Utbedringsrunde er startet opp i dag, mandag 13.11.17. Større områder som er mørke blir tatt først. Om veglys kommer på er avhengig av at det ikke er noen større feil, slik at f. eks.oppgraving må foretas. Utbedring blir tatt fortløpende i uke 46 og uke 47. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle