Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

skrivervegen 25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: To gatelys som ikke lyser som langs skrivervegen litt gjemt i "skogen"til Tor Ø Fjeld samt gatelys i gangstien fra langelandskolen til skrivervegen
    skrivervegen 25
  • Svar: Hei Alle innkomne meldinger om mørkt veglys fra Fiks nabolaget mitt blir videreformidlet til Laje entreprenør AS. Utbedringsrunde er startet opp i dag, mandag 13.11.17. Større områder som er mørke blir tatt først. Om veglys kommer på er avhengig av at det ikke er noen større feil, slik at f. eks.oppgraving må foretas. Utbedring blir tatt fortløpende i uke 46 og uke 47. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle