Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Duevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys mellom parkeringsplass og Vennersberg barnehage virker ikke.
    Duevegen
  • Svar: Hei Din melding forstås slik at dette gjelder internt lys for Vennersberg barnehage. Melding er videreformidlet til Kongsvinger Kommunale Eiendomsenhet. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle