Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei. Det er svært mørkt på gangbrua fra gamle bæreiavegen som går over glommengata. Kan dere jobbe med å få litt mer lys her? Ser at mange gående velger å gå rett over bilvegen noe som er svært trafikkfarlig. Mvh Maria Sandberg
    Gamle bæreiavegen
  • Svar: Hei Vi er enig i det du framfører at det er mørkt over gangbrua fra Gamle Bæreiavegen og over Glommengata. I 2018 skal Eidsiva energi AS legge om høyspentlinja gjennom Lia, til jordkabel.. Da blir det graving like ved gangbrua her. I den forbindelse vil vi se på framføring av kabel for lys på brua her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle