Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A.Hexumsvei 10

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 23.10.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: I 2014 søkte Hexumløkka Vel om fartsdumper i O.A.Hexumsvei. Grunnet lekeplass og fotballbane og masse barn i området. Det kom en fartsdump mellom nr 4. og 6, men dette er ikke nok. Det er en fartsetappe ned O.A.Hexumsvei og vi trenger en fartsdump utenfor nummer 10. Biler fra Blindveien må også bremses. Vi er blitt lovet en ekstra dump i flere år.Se brev av 12.09 2014 fra Fuglum og vårt brev etter det av 19.04.2015 fra Arnfinn Seigerud/ Hexumløkka Vel til Tekninsk forvaltning. Ketil Lein er også vitende om saken og har lovet muntlig en avklaring i 2015/ 2016. Og nå skriver vi 2017. Hvor blir den av?
    O.A.Hexumsvei 10
  • Svar:

Se alle