Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

lensmann jahnsensveg 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: De har nå satt på lys i de nye mastene i Lensmann Jahnsensveg, men det er en oppsamlings vei som dekker gate nr 17,19, 21, 23,25 det er to gamle master med gatelys som også er gangvei til borettslaget som ikke har fått strøm. Det er merkelig av de som utfører denne jobben ikke fullfører når de er i gang. Dette medfører store irritasjoner spesielt at det aldri kommer noe info om videre framdrift. De har også latt være å kveile opp kobber ledningene til det gamle gatelyset, er dette noe jeg skal gjøre sjøl ? Håper at dere kan svare ut dette!
    lensmann jahnsensveg 17
  • Svar: Hei Det er montert nye veglysmaster langs Lensmann Jahnsesn veg øvre del. Disse lyser pr. 16.10.17. Det er også to lyspunkter langs en privat stikkveg som du omtaler som var tilkoblet det tidligere veglyset.. Her er det beklageligvis blitt en misforståelse ifbm. kobling av kabler til det nye veglyset. Disse to veglyspunktene er det meningen at Laje entreprenør AS skal få koblet til i løpet av uke 43. Det er litt graving som må foretas. De har også fått beskjed om fjerne kobberledninger fra det gamle veglyset, det som eventuelt ligger igjen. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle