Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O A Hexumsvei 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: vært uten gatelys i lang tid i området ved O A Hexumvei og Nygata i lang tid
    O A Hexumsvei 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi beklager at det har tatt tid før utbedring har kunnet bli utført. Utbedring er foretatt og veglys skal være i orden pr. 26.10.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle