Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Deler av Skrivervegen og thoresheimvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Dessverre er gatelysene ute av funksjon. Er det noen tid på året disse må være i orden, så er det nå. Hva er egentlig status?
    Deler av Skrivervegen og thoresheimvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi beklager at det har tatt tid før utbedring har kunnet bli utført. Utbedring er foretatt og veglys skal være i orden pr. 26.10.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle