Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 22, Toresheimvegen 22

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene i Toresheimvegen har vært ute av drift i flere dager.
    Toresheimvegen 22, Toresheimvegen 22
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi beklager at det har tatt tid før utbedring har kunnet bli utført. Utbedring er foretatt og veglys skal være i orden pr. 26.10.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle