Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjøvegen ny gang og sykkelvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ved den nye brua så er det laget gang og sykkelvei mellom tidl. Kjøkkensenteret og Kongevegen og som har fem gatelys - det tredje gatelyset fra Kongevegen har ikke virket i det hele tatt siden dem satte det opp. Dette bør vel være i orden til offentlig åpning av nye brua og E16.
    Vingersjøvegen  ny gang og sykkelvei
  • Svar: Hei Takk for melding. Denne blir oversendt Statens vegvesen. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle