Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen 9, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys i en lengre etappe.
    Tråstadvegen 9, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Veglyset har dessverre vært borte i området her I lengre tid. Feilen er funnet og det må foretas noe oppgraving for å utbedre feilen. Vi håper å få utført dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle