Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle baereiavegen 17a

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene har ikke fungert denne uken - uke 40. Det samme hver høst. Hvorfor?
    Gamle baereiavegen 17a
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Utbedring er foretatt og veglys skal være i orden pr. 26.10.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle