Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 05.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ikke noe lys
    Bregnevegen
  • Svar:

Se alle