Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konduktørveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ikke noe gatelys i Konduktørveien
    Konduktørveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Utbedring er foretatt og veglys skal være i orden pr. 16.10.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle