Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: R.M.Olsens vei har nå vært totalt mørklagt i 2 uker. Vi skriver 4.oktober, mao, det er totalt mørkt fra kl 20 om kvelden. Tilstøtende gater er også mørklagt. Det er direkte FARLIG og UTRYGT å ferdes ute etter mørkets frembrudd. Jeg imøteser en snarlig utbedring !
    R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei Veglyset har dessverre vært borte i området her I lengre tid. Feilen er funnet og det må foretas noe oppgraving for å utbedre feilen. Vi håper å få utført dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle