Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alvevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lysmasten i Alveveien som Laje Entrepenør skal/skulle ha løst er ikke løst. Det raporteres at saken er løst, men det er den altså ikke . Dere har beklaget at dette ikke er ordnet og håper på at dette nå er i orden. En sak kan ikke registreres som avsluttet da den ikke er det. Dette er så dumt at det egentlig ikke krever noen kommentarer.
    Alvevegen
  • Svar:

Se alle