Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O Schlyensveg 20

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 28.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangler gatelys i Krokvegen, der vi har innkjøring
    O Schlyensveg 20
  • Svar:

Se alle