Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kirkebakken 1

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 28.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Trærne har vokst opp i strømlinjene og skygger samtidig for alt lys nedover i Kirkebakken. Det er helt mørkt mellom gatelyset midt i bakken (jfr. vedlagt bilde) og gatelyset nederst.
    Kirkebakken 1
  • Svar:

Se alle