Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Den nye fylkesveien ble åpnet med stor ståhei i august, men det mangler fortsatt lys i de nye gatelyktene - når vil dette bli i orden? Det har blitt mørke kvelder nå.
    Eidemsgate
  • Svar: Hei Eidemsgate med rundkjøring ved Brugata og rundkjøring i Storgata er fylkesveg. Statens vegvesen har ansvaret for veglyset her og vi ber om at henvendelse blir gjort dit. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle