Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tors veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Helt mørkt i Tors veg nå. Ingen av gatelysene virker.
    Tors veg
  • Svar: Hei Det er fortsatt mørkt veglys i Tors veg, Friggs veg og Balders veg. Vi beklager. Jordfeilbryter er koblet inn igjen etter at den var slått ut, men det er fremdeles mørkt. Det tyder på at det er en eller annen kabelfeil. Det foretas feilsøking og det må foretas oppgraving der feilen blir funnet. Vi håper å få gjort dette i løpet av uke 40. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle