Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

R.M. Olsens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset er mørkt i hele veien.
    R.M. Olsens veg
  • Svar: Hei Eksisterende veglysmaster er tatt ned og det skal monteres opp nytt veglys ifbm. de arbeidene som pågår nede ved Europris. Vi regner med at de nye veglysmastene vil bli montert i nær framtid og at alle veglysene i R.M.Olsens veg da vil lyse. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle