Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: To storehull på parkeringsplassen, vet ikke hvem som har ansvaret der. Men når det er vann der, så ser man ikke hvor dype de hullene er. Har ikke en veldig lav bil, men fortsatt fått skrapt opp bilen under etter parkering.
    Jernbanegata
  • Svar: Hei! Kongsvinger kommune har bare gateparkering i dette området. Dersom det gjelder den store p-plassen, eies den av Rimfeldt eiendom. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle