Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien og Furuveien I Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: På siden deres ser det ut som gatelysene I Glåmlia er ferdigbehandlet, saken har fått ett grønt merke. Til opplysning så har det ikke vært noen her som har fikset slukte lampene, de er fortsatt mørke. Mv Solveig Hofossbråten
    Tyriveien og Furuveien I Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Det er mye mørkt veglys nå og derfor vanskelig å si akkurat når det kan bli utbedret. Vi håper å få utbedret det så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle