Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien 5 og Furuveien 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Fortsatt slukte gatelys i Glåmlia. Dette er fjerde gang jeg melder fra. Gatelysene I Øvre Skogvei lyser annen hver kveld, mulig det er en måte å spare støm på, men veldig ubehagelig å ferdes ute I veien da det er så mørkt. På tide dere får ordnet dette. Har purret på dette I over en mnd.
    Tyriveien 5 og Furuveien 5
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Det er mye mørkt veglys nå og derfor vanskelig å si akkurat når det kan bli utbedret. Vi håper å få utbedret det så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle