Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Friggsvei og Torsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Når dem fikser Vallaveien blir det mørt i Torsvei og Friggsvei. Så for håpe dere for fiset det så fort som mulig
    Friggsvei og Torsvei
  • Svar: Hei Det er fortsatt mørkt veglys i Tors veg, Friggs veg og Balders veg. Vi beklager. Jordfeilbryter er koblet inn igjen etter at den var slått ut, men det er fremdeles mørkt. Det tyder på at det er en eller annen kabelfeil. Det foretas feilsøking og det må foretas oppgraving der feilen blir funnet. Vi håper å få gjort dette i løpet av uke 40. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle