Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidevn. + gangvei fra Tajevn. til Kongevn.

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ikke gatelys i Sidevn. eller gangveien. Mange barn ferdes i gangveien her.
    Sidevn. + gangvei fra Tajevn. til Kongevn.
  • Svar:

Se alle