Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudvegen 1, Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset innerst i Thorsrudvegen (mot Rastaparken) virker ikke.
    Thorsrudvegen 1, Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Det er mye mørkt veglys nå og derfor vanskelig å si akkurat når det kan bli utbedret. Vi håper å få utbedret det så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle