Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

skyrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: trenger skraping av Skyrudvegen og skifting av 2 gatelyspærer ved skyrudvegen 33 og 72
    skyrudvegen
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse. Vegen er nå høvlet/skrapt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle