Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

nybrua/sørroa

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 13.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: defekt lys
    nybrua/sørroa
  • Svar:

Se alle