Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien 5 og Furuveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det er fortsatt mørkelagt i Tyriveien 5 og Furuveien 5 i Glåmlia. Fikk melding om at det skulle rettes opp på mandag 11.09.17 men lampene er fortsatt slukt
    Tyriveien 5 og Furuveien
  • Svar: Hei! Det er veldig mange mørke gatelys i Kongsvinger om dagen og det jobbes for å utbedre dette. I tidligere svar ble det informert om at dette arbeidet skulle starte mandag 11.09.17, men vi opplyste også om at vi ikke var sikre på når denne jobben ville bli ferdig. Forhåpentligvis blir det ikke lenge før vi får utbedret gatelysene hos dere, men omfanget av feil er såpass stort at vi ikke tør å love når vi er ferdig. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle