Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Åbogenvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangler gatelys flere steder langs Åbogenvegen fra rundkjøringa og oppover. Vært sånn en stund. Fiks det!
    Åbogenvegen
  • Svar:

Se alle