Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tos veg 31

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Parkeringsplassen ved Gjemselund stadion må utbedres snarest. Her får Kongsvinger besøk fra fotball- og ishockeyfamilier daglig, og nå er det flaut å ta imot idrettsgjester. Førstkommende lørdag, 16.9, arrangerer KIL en stor barnefotballturnering her, og det er helt nødvendig at parkeringsplassen utbedres til da. Dette er dårlig reklame for Kongsvinger kommune!
    Tos veg 31
  • Svar: Hei! Dette ansvaret ligger hos Kongsvinger kommunale Eiendomsenhet, men vi kjenner til at området er planlagt opprustet. Inntil videre blir området høvlet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle