Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Klonteig 17

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene på tunet her på Klonteig lyser dårlig, dette er sikkert en enkel sak å ordne
    Klonteig 17
  • Svar:

Se alle